Це – професійний блог, насамперед – сховище власних та всяких потрібних авторці матеріалів. Ставитиму тут на публіку те, до чого вважатиму за доцільне привернути увагу. Поступово розбудовуватиму тематичні сторінки. Дискусії веду переважно у професійному середовищі, у т.ч. на Фейсбуці.

На моїй сторінці у Гугл-Академії є лінки на ті мої працї, котрі опубліковані в Інтернет (не тільки на моєму блозі). Запрошую колег і всіх зацікавлених читати та цитувати 🙂

Канонічне  🙂 резюме тут, (але сайт інституту не надто часто оновлюється), а в цьому моєму блоґу напишу трохи більше – що 1983-88 рр. із шаленим задоволенням здобула вищу освіту в Київському універі Шевченка (історик). За здібностями й покликанням – історіософ та ідеолог 🙂 , який вже понад двадцять років зі смаком працює в релігієзнавстві, в цікавому академічному колективі.

Першими моїми науковими керівниками та вчителями були мої Батьки, які дали мені все – до й після народження – щоб я могла обрати науку. І досі вони підтримують мене, зокрема й на цій стезі. Земний їм уклін та вдячна шана й любов! Я щаслива продовжувати родинну традицію – працю в науці.

Щастило мені й з науковими керівниками та викладачами університету – дяка їм та пошанування.

Слава Богу, мій любий Чоловік, моя рідна Половинка й однодумець, підтримує мене в моїй роботі, і, працюючи в суміжних галузях, є моїм порадником, колегою у просвітництві та співатором маси корисних цікавих ідей, які реалізуємо разом або кожен у своїх проектах.

Маю щастя прилучити до нашою родової традиції свою Дитину. Колеги, вдало сполучайте генетику ;), та вкладайте свої знання найревніше в найкраще – наших дітей! Моя почала читати в півтора роки, писати – в неповних три, в шість я навчила її проводити дослідження. Зі своїх 9 років дитина пише в наукові й науково-популярні видання, з 11 – учасниця міжнародних наукових конференцій, медалістка, краща учениця гуманітарного потоку ліцею “Наукова зміна”, призерка МАН України, нині – студентка гуманітарного факультету Могилянки.

d196d0bdd181d182d0b8d182d183d182-d182d180d0bed18fd0bdd0b4d0b0Прийшла я в мій інститут просто з вулиці Трьохсвятительської 🙂 в засніженому грудні 1994 року. Я знала, навіщо, знайшла сама, прийшла без рекомендацій – лише зі своїми наробками та ідеями, і зустріла найкращих у світі людей, науковців, які дали мені шанс, відкрили широкий дослідницький шлях. З того часу я кожен день радію честі й задоволенню працювати в нашій унікальній науковій спільноті колег і друзів. Кожен з них мені дуже дорогий, дякую всім за щастя співпраці та Причетності.

А ось мої наукові хрещені, які мене прийняли, повірши, що з мене щось путяще вийде 🙂 , підтримали, навчали і навчають, це люди, яких я особливо ціную, поважаю й люблю.

d0bcd196d0b9-d0bad0bed0bbd0bed0b4d0bdd0b8d0b9Анатолій Миколайович Колодний – це він відкрив мені двері в академічну науку. Безмежно вдячна йому за те, що прийняв мене в колектив академічних релігієзнавців, який став для мене частиною родини. Керівний авторитет Анатолія Миколайовича прямо пропорційний його власній титанічній працездатності та запуску на наукову орбіту тих, хто спроможний. Справжній українець-патріот, однодумець. Працювати в такої людини – дуже цінна школа.

 

*

d0bcd196d0b9-d18fd180d0bed186d18cd0bad0b8d0b9Петро Лаврентійович Яроцький – це до нього спрямував мене Анатолій Миколайович, це Петро Лаврентійович перший відкривав для мене премудрість релігієзнавчих досліджень, бувши моїм керівником по дисертації. Мені надзвичайно поталанило з ним, чий величезний досвід – ненав”язливо навчаючий, а визнання наукової свободи та оригінальних ідей сполучалося з мудрою й надихаючою допомогою.

 

*

d0bcd0bed18f-d184d0b8d0bbd0b8d0bfd0bed0b2d0b8d187Людмила Олександрівна Филипович – соняшна енергетика її, демократичність та доброзичлива підтримка незамінні. Океан ідей – і вправна реалізація, вміння захопити, спрямувати, дати вітер в крила. Чарівна жіночість – і самодостатність, теплота і справжність. У Людмили Олександрівни можна багато чому повчитися, і зокрема – вільно рости, підносячи інших, і бути щасливою, стимулюючи до того самого тих, хто поруч.

 

*

Про мій шлях в релігієзнавство докладніше – тут

*

Авторське право на матеріали (насамперед, статті) блогу “Ольга Недавня (с) Наукові архіви” (якщо не зазначено інше) належить мені, Ользі Володимирівні Недавній. Водночас, я ділюся своїм авторським правом з членами моєї родини, які можуть використовувати наявні на блогу “Ольга Недавня (с) Наукові архіви” матеріали, зокрема, розміщувати їх на своїх інтернет-сторінках.

Інші можуть використовувати публічні матеріали з мого блогу за умови оригінального посилання (лінку) на них.

 П.С. Якщо сюди забреде хтось з однокурсників (чомусь я майже нікого не зустрічала в інтернеті) – озвіться!

Advertisements

Відповідей: 2 to “About”

  1. fryevhen Says:

    Радий був завітати на український блог, близької мені тематики :). Бажаю успіхів в подальшій праці на спільку користь.

  2. Ольга Недавня Says:

    Дякую, і у Вас цікаво 😉 Рада співпрацювати, в т.ч. професійно, з усіма, кому не байдужі питання розвитку української духовності

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s