Брахмани наші-то, українські, всякі різні, гудять, як бджоли у вулику, а брахмани при санах може й не гудять, а статечно радять. А читачі – читають, і собі гудЯть чи й гУдять. Особливо цікаво спостерігати, як заскочилися дві категорії незгодних: ті, хто себе вважає віруючими, й ті, хто не вважає.

Щось пробиває на неформат 🙂 Добре все-таки мати свій окремий блог. Хто забреде – захоче, прочитає (а не так, як в профільних мережах та сайтах, там напевно що більше відвідувачів, а сюди конкретно до мене попадають – і тут сам собі редполітика). От як хочу, так і виписую. Шкода, правда, хотілося б зараз інше дописувати, ну, може, пізніше зможу.

А зараз я про інше. Брахмани наші-то, українські, всякі різні, гудять, як бджоли у вулику, а брахмани при санах може й не гудять, а статечно радять. А що ж Ви думали, і правильно, що радять, це така їх функція (зокрема). А читачі – читають, і собі гудЯть чи й гУдять. Оце було подумала зробити спеціальний аналіз тих послань передвиборчих, все одно ж потрібно, але чи варто поспішати? Кожен все одно своє вичитує, до чого схильний. Особливо цікаво спостерігати, як заскочилися дві категорії незгодних: ті, хто себе вважає віруючими, й ті, хто не вважає.

Перших – шкода, мабуть, з вірою їм ще працювати і працювати, але вони все ж мають шанс додуматися, чому їм саме так радять. А другі так прям за перших заклопоталися: а ну ж на когось з них і вплинуть вчительні настанови? Оці другі навряд чи мають шанс додуматися, бо відразу впевнені, що радники помиляються. І то нічого, що й інші брахмани – які не з санами, а з ступенями та званнями (справжніми) – так само радять. Для тих інших брахманів інші застереження знайдуться. Але годі, і так цілих пару речень не тій адресній аудиторії приділила. Не люблю працювати впусту.

Краще от що зауважу: будь-яка система працює, якщо її використовують повністю, а не вибирають: оцей блок я використаю, а той мені не до вподоби, візьму-ка я з іншої системи, а то й свою власну зараз змайструю або зовсім нафіг системи, то все фігня. Звісно, щось з часом в системі варто вдосконалювати, але робити це мають фахівці. А ще – скільки працюю, вникаю в тонкощі брахманства, скільки довше живу та спілкуюсь з різними людьми, тим більше переконуюсь, що брахмани-то праві в більшості випадків виходять, навіть якщо спершу важко та не хочеться з цим погоджуватися.

Особисто я дякую їм: в даному разі мені вони допомогли не те, щоб визначитися, але погодитися зі своїм нелегким вибором.

Більше про це – тут (розкрутили добрі люди, замість того, щоб в докторську нарешті останні правки вносити)

Advertisements